Brondby – AC Horsens: rezultat uživo, međusobni susreti i događaji — Superliga 2026

Superliga 2026Regular Season - 22
Brondby
vs21. ožu 2027. 17:00
AC Horsens
Početak
21. ožu 2027. 17:00
Kolo
Regular Season - 22

Međusobni susreti

Brondby 104 neriješenih6 AC Horsens

20 prijašnjih susreta

  • 2023BrondbyAC Horsens52
  • 2022AC HorsensBrondby02
  • 2020AC HorsensBrondby12
  • 2020BrondbyAC Horsens21
  • 2020AC HorsensBrondby32

O utakmici

Brondby igra protiv AC Horsens u Superliga 2026 dana 21. ožujka 2027..

Na ljestvici natjecanja Superliga 2026 Brondby zauzima 5. mjesto s 1 bodom, a AC Horsens 6. mjesto s 1 bodom.

20 međusobnih susreta: pobjede Brondby: 10, pobjede AC Horsens: 6, neriješeno: 4.

The Football Stand prati Brondby – AC Horsens uz rezultate uživo, sastave, događaje s utakmice, statistiku i potpuni međusobni omjer.